ALF’ten Almanya’da avcılara yeni sürprizler

“Bir kaç aydır avcılara ait gözetleme kulelerini, kabinleri, dinlenme yerlerini hallediyoruz. Ormanın içindekilerden eser kalmadı tabii, ama avcıları kan dökmesine yardımcı olan metal ve ahşaptan yapılan diğer yerlerdekiler olduğu gibi duruyor. İşte bunu kabul edemeyiz.

Ormandan kaynaklı kum ve taşların avcıların ateş etme kısımları yapmasını mümkün kıldığını farkettik, çünkü bu şekilde yaban hayvanlar buralara geliyor ve katlediliyorlar. Bu arada mesajımızın alındığından emin olmak için düzinelercesini imha ettik, bir gece içerisinde çevrede bir çok atış alanı kabini bulduk, gözetleme kulelerine denk geldik ve hepsini ateşe verdik, yanıp kül olmalarını garantiledik.

Hepsi hemen yandı, öfkemiz dindi, ama sadece kısa bir süre için. Ardından bir mektup yazmaya ve avcılara niyetimizin ne olduğunu söylemeye karar verdik. Eğer ateş etme kabinlerini kendileri yok etmezse yanıp kül olanların sadece av ekipmanları olmayacağını, tam tersine herşeyin bir ateş topuna döneceğini bildirdik. Artık etrafta hiç bir şey kalmadığına göre mesajımızın anlaşıldığını düşünüyoruz.

Unutmayın. Bizler aktifiz, korkususuz, gerekirse saldırırız. Sonuçların ne olduğunu umursamıyoruz, boyun filan da eğmeyeceğiz.

Türcülüğün olmadığı, hayvanların özgür olabildiği bir gelecek için. Gezegenin hürmet gördüğü, sevildiği bir gelecek için. Hapisanelerin olmadığı bir gelecek için. Anarşist bir gelecek için.”

***

Yazı ve resim: http://directaction.info/news_jan29_18.htm

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.