Şili’de hayvan kurtuluşu için ALF eylemi

alf animal liberation front ile ilgili görsel sonucu

Arauco şehrinin Bio-Bio bölgesinden…

Bizler insanların ister fiziki işkence, mental stres, kötü davranış, aşağılama, tecavüz, ya da ölüm olsun farklı hayvanlara yönelik tahakkümüne karşıyız. Sözde işler meselâ kürk mağazaları, hayvanat bahçeleri, sirkler, canlı hayvan taşımacılığı, üniversiteler, eğlence parklarındaki gösteriler vb. gibi  bencil ve kapitalist arzularla dolu hasta hayatlar için mahvedilen yaşamlar.

Bizler için hayvanlar bir meta ya da nesne değil, bu yüzden kızgınız ve işbirlikçilere, sömürenlere ve katillere sabotaj eylemleri düzenliyoruz. Yeni başlamadık, fikirlerimiz zaman içerisinde oluştu, ama enerjimizi eylemden alıyoruz. Daima daha fazlasını yapacağız. Bu anlamda bir hayvan kurtuluşu eylemini üstlenmek istiyoruz. 27 kasım günü canlı hayvan taşıyan bir tıra sabotaj eylemi düzenledik. Hayvanlar katledilmek üzere götürülüyordu. Tahakküme karşı sabotaj yaparak tırın lastiklerini patlattık, kilitleri güçlü yapıştırıcılarla tutkalladık.

Bu eylemi güney şili’de devam eden hayvan kurtuluşu eylemlerinin bir parçası olarak kabul ediyoruz. 17 Martta öldürülen savaşçı Javier Recabarren ve 22 mayısta öldürülen mauricia Morales’i anıyoruz.

son olarak bugün anarko nihilist savaşçı Sebastian Oversluij’i de anmak istiyoruz, eylemimiz onun anısına adıyoruz. eylemimiz hayvan ve dünya kurtuluşu mücadelesinin genişlemesi amacıyla yapılmış küçük bir adımdır sadece.

Tahakkümü sabote et!

Tür karşıtı eylemleri çoğalt!

Sebastian Oversluij yaşıyor!

ALF

http://directaction.info/news_dec11_16.htm

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.