ALF’ten İspanya’da şahsa ait avlanma parkına eylem..çitler kesildi

DÜNYAYI SAVUNUN!

Dünyayı onu özelleştirmek isteyenlere karşı savunalım, dünyayı kendilerine ait olduğunu düşünenlere karşı savunalım, yok etmek isteyenlere karşı savunalım onu!

Hiç kimseye ait olamayacak bir şeyin, Dünyanın kapitalist menfaatler tarafından özelleştirilmesini ve imha edildiğini görmeyi istemiyoruz. Hayvanların kafeslere tıkılmasını, avcılar tarafından öldürülmesini ve buna kader denmesini görmek istemiyoruz. Bu eylemi de bu yüzden yaptık, özel mülke ve kafeslere tıkılmış av hayvanlarından kâr elde etmeye çalışan kapitalist çıkarlara saldırdık.

Duvarları anlamıyoruz, kafesleri ve çitleri de anlamıyoruz; işte bu yüzden ışığın, yeni bir havanın geçebileceği, üzerinden insanların ve özgür hayvanların geçebileceği yeni patikalar kurmak için mücadele ediyoruz.

Özgürlüğe giden yeni patikalar yaratabilmek amacıyla   av hayvanlarının kafeslere tıkıldığı, ekonomik kâr elde etmek amacıyla kurulmuş özel bir mülkiyetin çevresindeki çitleri imha ettik. Çitleri kestik, ölümden başka seçenekleri olmayan esir hayvanlara yaşama ve özgürlüğe giden yolu gösterdik.

“Bizim” gezegenimizi imha etmek ve sömürüyü sürdürmek ve geliştirmek isteyenlerin araçlarına karşı propaganda amacıyla saldırı, doğrudan eylem ve sabotaja başvurduk

Bu kök salmış sisteme karşı isyan etmeye çağırıyoruz herkesi, Dünyayı savunmak ve şiddeti durdurmak için bir araç olarak doğrudan eyleme başvurmaya çağırıyoruz.

Dünyayı savunalım!

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.