Almanya’da kürk mağazasına saldırı…

Fur farm animals are killed via anal electrocution, this device is clamped tight around the animals muzzle to anally electrocute him, the horror of this is beyond words. We must continue and work together to bring this industry to an end. Unspeakable violence to the innocent.:

Almanya

Bu gece Semmelstraße’ta birşey oldu. Kürk ve çiftlik hayvanlarının topluca öldürülmesi protesto edilirken kürk ve deri mağazası Dornblut’a saldırıldı. Mağazanın arkasında ölü hayvanların derilerinin teşhir edildiği vitrin camlarına taşlar fırlatıldı. Ön taraftaki kaldırım ise bu ölü hayvanlardan akan kan gibi kıpkırmızı şu anda.

Bu saldırının neden gerçekleştiği gün gibi ortada ama biz bir daha açıklayalım: her gün çok sayıda his ve duygu sahibi canlı prestij ve moda adına öldürülüyor. Tipik neoliberal yozlaşmanın bir rutini olarak sosyal canlılar birilerinin lüks merakı sebebiyle sömürülüyor. Yaşamı yok eden, diğer canlılara yönelik bu kibir, hayvanların acı ve ızdırabından para kazanan şirketlere karşı eyleme geçmek adına hepimizi motive etmeli.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.