Bursa’da kedinin 4 bacağını keserek öldürdüler

'Babamın mezarına gözyaşım kalmadı'

Bursa’nın Kestel ilçesinde, 4 ayağı da kesilerek öldürülmüş kedi bulundu. Sabah saatlerinde ablasının köpeğini gezdirmek için dışarı çıkan Sevim Akyüz, Yeni Mahalle İlköğretim Okulu’nun bahçesinde vahşetle karşılaştı. 4 bacağı da kesilmiş kediyi bulan Akyüz, polise ve zabıtaya haber verdi.

Kedinin, zaman zaman ablasının bahçesine gelerek diğer sokak kedileri ile birlikte karnını doyurduğunu ifade eden Sevim Akyüz, şunları dile getirdi: “Vahşet ötesi bir şey, yaşanan. Ablam hastayken onu iyileştirmiş ama maalesef canavar ruhlu insanların katletmesi için iyileştirmiş sanki. Kediyi görünce, ben kabristana babamın mezarına gidecektim ama oraya akıtacak gözyaşım kalmadı. O tablo korkunçtu. Sanki yakınını kaybetmişsin gibi, elinden bir şey gelmiyor. Aldık gazeteye sardık, götürdük toprağa verdik.”

Kestel’de tinerciler ve bonzai benzeri uyuşturucu madde kullananların çok olduğunu belirten Akyüz, “O okulun bahçesine tinerciler çok giriyormuş. Bonzai gibi madde kullananlar da çok yaygınlaşmış. Kedilerle ayin yapıldığını söylüyorlar. Yakın bir yerde yapılmış ve okul bahçesine atılmış. Umarım kim yapmışsa bulunur. Bu Ramazan ayında özellikle ne insanların ne hayvanların canı yansın. Yeter artık diyoruz.” diye konuştu. Gençlerin durumunun çok kötü olduğunu belirten Akyüz, önlem alınmasını istedi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26752234.asp

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.